שבעה טיפים לפתיחת קריירת השקעות הנדל”ן שלך

מאמר זה הוא רק היסודות לתחילת העבודה בהשקעות נדל”ן. זה לא מאמר איך לעשות אלא מאמר שנותן לך קצת מידע על דברים שצריך לעשות כדי להתחיל. הכל במאמר זה הוא כלים שניתן ליישם כדי לעזור לכל אחד להתחיל בהשקעות נדל”ן.

 

שמונת הטיפים הם כדלקמן:

 

  1. רצון
  2. הגדרת יעדים
  3. ללמוד מה לעשות
  4. השתתפות בסמינר השקעות נדל”ן
  5. מציאת מנטור
  6. צוות הנדל”ן שלך
  7. פשוט תעשה את זה

 

  1. רצון

 

לפני שנכנס לעובי הקורה של השקעות נדל”ן אני רוצה לדבר איתך על הרצון. אם אתה הולך להצליח בכל דבר בחיים, כולל השקעות נדל”ן, אתה צריך שיהיה לך את הרצון לעשות את זה. תשוקה מוגדרת ככמיהה או כמיהה, כמו למשהו שמביא סיפוק או הנאה. התשוקה מדגישה את חוזק התחושה ולעתים קרובות מרמזת על כוונה או מטרה חזקה. בהשקעות נדל”ן אם אין לך רצון ללמוד ולצמוח כבן אדם ובאמת להוציא מזה סיפוק, אז השקעה בנדל”ן תהיה קשה לביצוע. כשאני יוצא ומסתכל על נכס זה מביא לי הרבה הנאה. כל היבט מביא לי שמחה החל משיחה עם בעלי בתים, להבין איך אני יכול לגרום לעסקה לעבוד, לקניית הבית ועד למציאת בעל בית או דייר טוב לבית. השקעות נדל”ן אולי לא מיועדות לכולם, אבל השקעות נדל”ן יכולות להציע לכל אחד את החופש הפיננסי שכולנו משתוקקים אליו. אם אין לך רצון להשקיע בנדל”ן זה בסדר, זה עדיין יכול לעזור לך לחיות את החלומות שלך ולעזור לך להגיע לאן שאתה רוצה להגיע בעתיד.

 

מדוע השקעה בנדל”ן היא דרך מדהימה עבור כל אחד להגשים את כל החלומות שלו? תן לי לשאול אותך כמה שאלות. יש לך מספיק כסף לעשות כל מה שאתה רוצה? יש לך כל מה שאתה רוצה? אין חוב? בית יפה? נישואים גדולים? החופש לעשות כל דבר בלי קשר לכמה זה עולה ולזמן שזה לוקח? אם יש לך את כל הדברים האלה אז אתה אחד האנשים הבודדים באמריקה שיש להם. רוב האנשים עשויים לעבוד חמישים שעות בשבוע ומרוויחים מספיק כדי לשלם את החשבונות שלהם. בעידן של ימינו, רוב האנשים חיים בצ’ק משכורת בתשלום, בלי לדעת באמת אם הם ירוויחו מספיק כדי לשלם את החשבונות שרק ממשיכים להצטבר. אם אתה לא יכול לעמוד בקצב החשבונות החודשיים שלך, איך אתה מתכוון לתכנן את הפרישה או לשלוח את הילדים שלך לקולג’ או שיהיה לך זמן ליהנות מהחיים. התשובה לכל השאלות הללו הופכת חופשית כלכלית. עכשיו זה לא הולך להיות קל שכולם יצטרכו לקום מהספה ולצאת מאזור הנוחות שלו. נדל”ן הוכח כאחת הדרכים המהירות ביותר להוציא אותך ממרוץ העכברים של תשע עד חמש ולהתחיל לחיות את החיים שמגיע לך לחיות. כל אחד רוצה משהו אחר מהחיים שלו. חלקם חולמים לטייל בעולם, לבלות יותר זמן עם המשפחה, להתנדב, לשחק גולף, לשכב על חוף הים, להחזיר לקהילה או כל דבר שישמח אותם. יש אלפי דברים שמשמחים אנשים.

 

לעשות את זה בנדל”ן לוקח אדם שיש לו רצון עז לשנות את חייו לטובה ולחשוב בגדול. כל אחד יכול להפוך למשקיע נדל”ן גדול. זה הולך לקחת הרבה עבודה ויכול להיות מאבק לפעמים אבל בסופו של דבר זו תהיה ההרגשה הכי מדהימה אי פעם. לאנשים שעושים את זה בהשקעות נדל”ן לכולם יש כמה דברים משותפים. ראשית הם מנהלים את עסקי השקעות הנדל”ן שלהם כמו כל עסק אחר בחוץ. שנית הם יוצאים לשם ומתקשרים עם כל אחד וכולם. יש אנשים שיכולים להיות כמוני וקשה להם לדבר עם אנשים אחרים. אם אתה זה בסדר, כל אחד יכול ללמוד איך להפוך לאדם, זה פשוט דורש עבודה יומיומית קשה. אתה צריך לדחוף את עצמך מעבר לאזור הנוחות שלך. הדבר השלישי הוא שאתה לא יכול לפחד להיכשל. כולם נכשלו במשהו אבל האנשים המצליחים ביותר לומדים מהכישלונות שלהם. הדבר הרביעי הוא שאתה צריך להרכיב צוות טוב. אני אכנס להרכבת צוות בפרק מאוחר יותר. אבל הכי חשוב זה ללמוד – כדי ללמוד אפשר לקחת קורסים שונים – יש הרבה אתרים שמציעים קורסים אונליין כמו פייאוף בישראל, שם תוכלו למצוא למשל קורס על מיסוי נדלן בישראל.